Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 04.08.2024, 15:53
To, co odjebał Kiss, to tego nawet w annałach futbolu do tej pory nie odnotowano. To jest po prostu ....a zagranie na poziomie IQ 70, tego się nie da racjonalnie wytłumaczyć.

Drugi mędrzec Uryga, który w dziecinny sposób oddaje przeciwnikowi bramkę.

Do momentu blamażu sezonu w wykonaniu Kissa spotkanie pod naszą kontrolą, 3 punkty ze zdziesiątkowanym kontuzjami/kartkami składem były na wyciągnięcie ręki, no ale my nie bylibyśmy Wisłą, gdybyśmy sami sobie kłód po nogi nie rzucili.

Współczuję Kazkowi, po czymś takim można skończyć w Kobierzynie.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując