As napisał(a):

Na wlasne zyczenie to przegralismy. Polowa skladu kontuzjowana lub pauzuje a mimo to udalo sie wysjc na prowadzenie.
To nie ....a, nie moga kretyni grac normalnie, musi kurvva jebany kretyn strzelac reka kiedy jest VAR, musi kolejny debil Mikulec faulowac chlopa be powodu.
A teraz jeszcze Mikulec s....ysyn daje wywiad, i zwala na czerwona kartke tak jakby jebany skonczony matol nie maczal palcow w porazce.
|
A co to rożny to już bramka ? Te wszystkie wrzutki to takie balony, że śmiech na sali tylko Jaroch zamiast zastawiać piłkę to dał się przepchać jak trampkarz, a Uryga macha łapami i kusi los. Poza wrzutkami Znicz miał jedną sytuację z gry. Mikulec zagrał akceptowalnie. Przynajmniej w przodzie pomagał.