|
Z trzech łamagów co nam psują grę (Jaroch, Sapała, Zwoliński) został jeden Jaroch i .....zawalił dwie bramki (Majewskiego nie uznana)
Po czym w 90 minucie do akcji wkracza Alan...
W sumie Wisła mnie nie rozczarowała można się było tego spodziewać.
Do czerwonej kartki gra bardzo dobra. Jak zwykle bardzo dobrze Rodado, Sukiennicki Gogół.
Poprawnie Chichkan, Kutwa i do czerwonej kartki ..... Kiss.
Inna kwestia to co zrobił: Debil.
|