Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 04.08.2024, 15:42
Tacy gracze jak Mikulec nigdy w życiu nie powinni trafić do Wisły.. po tym jak został zakręcony w polu karnym w wiedniu dał kolejny popis.. fauluje gościa, który założył mu siatę i wypuscił piłkę na 10 metrów.. a tam był tylko nasz gracz, którzy by spokojnie ją przejął.. po czym mamy karnego.. bo kolejny debil Uryga fauluje

Jaroch, Mikulec, Uryga, Kutwa, Baena to nie sa gracze na awans, powinniśmy się z nimi wszystkimi pożegnać !!

przedłużenia z łasickim i talarem nawet nie ma co komentować..
Odpowiedz cytując