|
Tacy gracze jak Mikulec nigdy w życiu nie powinni trafić do Wisły.. po tym jak został zakręcony w polu karnym w wiedniu dał kolejny popis.. fauluje gościa, który założył mu siatę i wypuscił piłkę na 10 metrów.. a tam był tylko nasz gracz, którzy by spokojnie ją przejął.. po czym mamy karnego.. bo kolejny debil Uryga fauluje
Jaroch, Mikulec, Uryga, Kutwa, Baena to nie sa gracze na awans, powinniśmy się z nimi wszystkimi pożegnać !!
przedłużenia z łasickim i talarem nawet nie ma co komentować..
|