Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 04.08.2024, 15:41
Nawet jak na nasze standardy to było przegięcie. Do momentu czerwonej kartki wydawało się, że kontrolujemy mecz i zaraz wciśniemy druga bramkę... Co tydzień bijemy własne rekordy w bezmyślności.

Przypomnę, teraz mamy kolejno: Ruch, Arkę, Łęczną i Miedź. Potem jeszcze przed przerwą na reprezentację Kotwicę na wyjeździe.

Bardzo realny scenariusz to 0 zwycięstw w pierwszych 6-7 meczach.
Odpowiedz cytując