Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 04.08.2024, 15:32
Na wlasne zyczenie to przegralismy. Polowa skladu kontuzjowana lub pauzuje a mimo to udalo sie wysjc na prowadzenie.

To nie ....a, nie moga kretyni grac normalnie, musi kurvva jebany kretyn strzelac reka kiedy jest VAR, musi kolejny debil Mikulec faulowac chlopa be powodu.


A teraz jeszcze Mikulec s....ysyn daje wywiad, i zwala na czerwona kartke tak jakby jebany skonczony matol nie maczal palcow w porazce.
Odpowiedz cytując