Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 04.08.2024, 15:29
Radzę ochłonąć. Jesteśmy w takiej sytuacji w jakiej jesteśmy, bo podejmujemy decyzje we wzburzeniu i co pół roku rozwalamy sobie skład.

1:0 to żaden wynik. Żeby pewnie wygrywać trzeba strzelać po 2-3 bramki w meczu.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując