Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 04.08.2024, 15:25
My mamy druzyne pelna absolutnych debili!
Po jaka kurvve Mikulec faulowal w narozniku kiedy sobie pruszkowianin wypuscil pilke na 10 metrow i nie mogl do niej dojsc.

No kuvva skonczeni debile!

Za kilka miesiecy i tak to wszsystko pojdzie na konto Moskala, trener bedzie zly bo wszyscy zapomna dlaczego konkretnie tracimy punkty. Potem przyjdzie nowy trener ale dalej bedzie pracowal z matolami.

No do kurvvy nedzy.
Odpowiedz cytując