|
My mamy druzyne pelna absolutnych debili!
Po jaka kurvve Mikulec faulowal w narozniku kiedy sobie pruszkowianin wypuscil pilke na 10 metrow i nie mogl do niej dojsc.
No kuvva skonczeni debile!
Za kilka miesiecy i tak to wszsystko pojdzie na konto Moskala, trener bedzie zly bo wszyscy zapomna dlaczego konkretnie tracimy punkty. Potem przyjdzie nowy trener ale dalej bedzie pracowal z matolami.
No do kurvvy nedzy.
|