Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 04.08.2024, 14:25
nieznajomy napisał(a):Wyświetl post
Fedek przed meczem ciągle jak to Wisła osłabiona i w kółko o tym. Rozumiem że Ci zawodnicy co wyszli są za biedni na Znicz....
Na razie sobie radzą.
Sukkiennicki dużo groźnych strat, Starzyńskiego nie ma na boisku, reszta w porządku.

Mikulec lepszy na prawej, Kiakos lepszy na lewej, Moskal wreszcie postawil obu na nominalnych pozycjach.

Kutwa ładnie strzelił głową. Dobre wrzutki Gogóła.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując