nieznajomy napisał(a):

|
Fedek przed meczem ciągle jak to Wisła osłabiona i w kółko o tym. Rozumiem że Ci zawodnicy co wyszli są za biedni na Znicz....
|
Na razie sobie radzą.
Sukkiennicki dużo groźnych strat, Starzyńskiego nie ma na boisku, reszta w porządku.
Mikulec lepszy na prawej, Kiakos lepszy na lewej, Moskal wreszcie postawil obu na nominalnych pozycjach.
Kutwa ładnie strzelił głową. Dobre wrzutki Gogóła.