Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 04.08.2024, 13:04
Panowie, ja nie jestem niczym zdziwiony Napisałem tylko, że jak dzisiaj nie wygramy to pod koniec sierpnia możemy być bez zwycięstwa. I to będzie całkiem realny scenariusz. W poprzednich sezonach traciliśmy szansę na awans dopiero na wiosnę. A tym razem już w trakcie rundy jesiennej trzeba będzie oficjalnie powiedzieć "to nie ten sezon".
Odpowiedz cytując