Panowie, ja nie jestem niczym zdziwiony

Napisałem tylko, że jak dzisiaj nie wygramy to pod koniec sierpnia możemy być bez zwycięstwa. I to będzie całkiem realny scenariusz. W poprzednich sezonach traciliśmy szansę na awans dopiero na wiosnę. A tym razem już w trakcie rundy jesiennej trzeba będzie oficjalnie powiedzieć "to nie ten sezon".