|
Ściągnęliśmy odpady z druzyn ogona tabeli poprzedniego sezonu do obrony (Biedrzycki i Mikulec) a niektórzy zdziwieni że będzie walka o utrzymanie XD ściągasz słabych piłkarzy i oczekujesz dobrego wyniku? To tak nie działa XD
Ależ będzie koniec wakacji z bilansem 0-3-3 XDD
|