|
Przygnębiająca końcówka poprzedniego sezonu skrzywiła nam optykę i oddaliśmy lekką ręką kilku zawodników, za którymi jeszcze zatęsknimy. Jeśli Sukiennicki ma coś dawać drużynie, to najlepiej niech zacznie to robić dzisiaj. Takich trudnych meczów jak dzisiejszy będzie jeszcze wiele i ci zawodnicy muszą potrafić sobie z tym radzić jeśli celem jest cokolwiek więcej niż środek tabeli.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|