|
Gładkie 2:0 dla Znicza, przy tych zawodnikach w nas w drugiej linii nawet może być wyższy wynik. Gra Zwolińskim i Rodado to idiotyzm bo nie ma wtedy na ławce ani jednego napastnika. Słabe transfery słaba gra i słabe przygotowanie fizyczne drużyny skończy się samym porażkami w sierpniu.
|