Karherop napisał(a):

No i po wypowiedzi Moskala już wiadomo że że Zniczem będzie kombinowanie. Rozumiem że Skrobanski nie jest asem, ale nawet on ma wieksze doświadczenie niż całe nasze rezerwy (może poza Szywaczem).
Im bliżej meczu tym mam większe obawy że czeka nas mało przyjemne widowisko. Spokojniejszy będę chyba już w meczu z Trnava, bo i skład personalny będzie tam o niebo lepszy..
|
Skrobański jest po prostu daremny, nazywajmy rzeczy po imieniu. Skoro nawet w takiej sytuacji, kiedy mamy jednego stopera i aż prosi się o juniora na stoperze nie jest brany pod uwagę to już raczej nie będzie.