Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 03.08.2024, 19:41
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Niestety, ale to nie jest wina Moskala. U nas przedłuża się masę kontraktów z młodymi piłkarzami którzy nie nadają się do niczego, z marnymi piłkarzami którzy są kontuzjowani, a na koniec nie na komu wyjść na boisko w pierwszej drużynie. To jest schemat powtarzany co sezon.

Idioci planują jakiegoś Polaka za chore pieniądze z Kotwicy a nie ma komu wyjść na stoper. Przedłuża się i wysyła za friko Krzyżanowskiego do Włoch, a w tym czasie Colley musi dymać co trzy dni przez 90 minut bo reszta stoperów to kloce.
No i po wypowiedzi Moskala już wiadomo że że Zniczem będzie kombinowanie. Rozumiem że Skrobanski nie jest asem, ale nawet on ma wieksze doświadczenie niż całe nasze rezerwy (może poza Szywaczem).

Im bliżej meczu tym mam większe obawy że czeka nas mało przyjemne widowisko. Spokojniejszy będę chyba już w meczu z Trnava, bo i skład personalny będzie tam o niebo lepszy..
Odpowiedz cytując