krysztal napisał(a):

|
A fachowiec Drozd mówił że kilka dni i Duda będzie do dyspozycji trenera.
|
Zaraz sobie jasiu przeczytasz co mówił Drozd, nie ma żadnej gwarancji że zrozumiesz, ale jakie to ma znaczenie.
Tyle mają wspólnego z rzeczywistością te wszystkie Twoje pojękiwania

v
Drozd napisał(a):

To co on wpadł pod pociąg? Czy ktoś kiedykolwiek grając w piłkę odbił sobie nerkę? Jeżeli nie jest uszkodzona mechanicznie tylko stłuczona to 2 tygodnie przerwy i będzie ok, jeżeli jest pęknięta struktura to dużo gorzej.
Wiadomo czy to zderzenie czy trafienie piłką?
|
Drozd napisał(a):

|
Nie zacząłem się mądrzyć tylko zauważyłem to co wynika z wklejonej opinii fachowca. Czyli albo uraz jest lekki i leczony będzie zachowawczo co zwykle trwa kilka, kilkanaście dni, albo jest poważny, czyli związany z fizycznym przerwaniem ciągłości tkanek nerki, które goją się bardzo długo, bo proces gojenia utrudniany jest przez bez przerwy przepływającą krew, dlatego w takich przypadkach często potrzebny jest zabieg operacyjny. Okres powrotu 6-8 tygodni słabo pasuje, bo w pierwszym przypadku jest dużo za długi, a w drugim przypadku wydaje się bardzo optymistyczny.
|
Możesz farmazoniarzu pokazać gdzie "Drozd mówił, że kilka dni i Duda będzie do dyspozycji trenera" ?

Poproś kogoś, może pomoże zrozumieć co jest napisane

.