Karherop napisał(a):

Nie ma nic gorszego w grzebaniu automatycznie w drużynie od takiego mieszania pozycjami, ale też obawiam się że tak będzie.
Oby jutro przepchnąć tą jedną bramkę więcej od Znicza.
|
Niestety, ale to nie jest wina Moskala. U nas przedłuża się masę kontraktów z młodymi piłkarzami którzy nie nadają się do niczego, z marnymi piłkarzami którzy są kontuzjowani, a na koniec nie na komu wyjść na boisko w pierwszej drużynie. To jest schemat powtarzany co sezon.
Idioci planują jakiegoś Polaka za chore pieniądze z Kotwicy a nie ma komu wyjść na stoper. Przedłuża się i wysyła za friko Krzyżanowskiego do Włoch, a w tym czasie Colley musi dymać co trzy dni przez 90 minut bo reszta stoperów to kloce.