Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 03.08.2024, 17:02
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie ma nic gorszego w grzebaniu automatycznie w drużynie od takiego mieszania pozycjami, ale też obawiam się że tak będzie.

Oby jutro przepchnąć tą jedną bramkę więcej od Znicza.
Niestety, ale to nie jest wina Moskala. U nas przedłuża się masę kontraktów z młodymi piłkarzami którzy nie nadają się do niczego, z marnymi piłkarzami którzy są kontuzjowani, a na koniec nie na komu wyjść na boisko w pierwszej drużynie. To jest schemat powtarzany co sezon.

Idioci planują jakiegoś Polaka za chore pieniądze z Kotwicy a nie ma komu wyjść na stoper. Przedłuża się i wysyła za friko Krzyżanowskiego do Włoch, a w tym czasie Colley musi dymać co trzy dni przez 90 minut bo reszta stoperów to kloce.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując