Markus napisał(a):

|
Królewski w tym okienku przepalił już mnóstwo pieniędzy.
|
Przepalił w tym, przepalił w poprzednim i przepali w następnych. Gość tak naprawdę nie potrafi prowadzić klubu piłkarskiego, nie robi też żadnego progresu. Mało kto to zauważa, liczy się to, że prezes odpiszę czasem na X jakiemuś kibicowi i wszyscy wniebowzięci łykają PRową papkę lepiej niż pelikany.