|
Markus, czy Ty naprawdę nie rozumiesz, że nie chodzi o Hiszpanów, Serbów, Słowaków czy Haitańczyków?
Większość Hiszpanów z zeszłego sezonu była po prostu słaba. Tak samo jak większość Polaków. Od lat budujemy kadrę w idiotyczny sposób, zmieniając praktycznie co roku koncepcję. Za czasów Cupiała jakoś to jeszcze dychało, bo była kasa na głupie ruchy. Teraz, od 2019 roku jej permanentnie nie ma i każda złotówka powinna być dokładnie oglądana. Nie jest, czego przykładem jest zaciąg Hiszpanów, których już z nami nie ma tak samo jak przedłużanie kontraktów z Łasickim czy Talarem.
Nie umiemy w transfery - narodowość nie ma tu żadnego znaczenia.
|