wolfy napisał(a):

|
Zgadzam się, ale obstawiam że na środek i tak wejdzie Mikulec albo Jaroch, ew. Kutwa. "Martwe dusze", czyli piłkarze", czyli piłkarze teoretycznie w na ławce i w kadrze, ale w praktyce poza nią to od lat patologia Wisły.
|
Nie ma nic gorszego w grzebaniu automatyzmach w drużynie od takiego mieszania pozycjami, ale też obawiam się że tak będzie.
Oby jutro przepchnąć tą jedną bramkę więcej od Znicza.