pepe72 napisał(a):

Zwłaszcza, że podejście klubu do zawodników ma duże znaczenie w przypadku negocjacji transferów.
Może to jest i niekorzystne finansowo ale buduje markę.
|
Czyli klasycznie u nas - zaczynanie od dupy strony. Ktoś kto się topi i desperacko walczy o utrzymanie na powierzchni nie zastanawia się nad stanem swojej fryzury np.
