Karherop napisał(a):

Dokładnie, po coś ten Skrobanski trenował cały obóz. Może właśnie po to by nie osłabiać dwóch czy trzech pozycji by tylko na siłę nie wystawić Skrobanskiego. Jak w tym meczu nie zagra to może w ogóle nie trzymajmy go jako członka 1 drużyny. Bo i po co? I stawiamy na kogoś kogo widzi trener.
Skład jaki się w zasadzie sam klaruje:
Cziczkan - Jaroch, Uryga, Skrobanski, Mikulec - Baena, Kiakos, Gogół, Sukiennicki, Kiss - Rodado
Z ławki Starzynski, Kutwa, Duarte, Zwoliński, Dziedzic
Chyba to nawet wszyscy zdrowi zawodnicy z kadry (poza bramkarzami).
|
Zgadzam się, ale obstawiam że na środek i tak wejdzie Mikulec albo Jaroch, ew. Kutwa. "Martwe dusze", czyli piłkarze teoretycznie w na ławce i w kadrze, ale w praktyce poza nią to od lat patologia Wisły.