Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 03.08.2024, 13:41
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, po coś ten Skrobanski trenował cały obóz. Może właśnie po to by nie osłabiać dwóch czy trzech pozycji by tylko na siłę nie wystawić Skrobanskiego. Jak w tym meczu nie zagra to może w ogóle nie trzymajmy go jako członka 1 drużyny. Bo i po co? I stawiamy na kogoś kogo widzi trener.

Skład jaki się w zasadzie sam klaruje:

Cziczkan - Jaroch, Uryga, Skrobanski, Mikulec - Baena, Kiakos, Gogół, Sukiennicki, Kiss - Rodado

Z ławki Starzynski, Kutwa, Duarte, Zwoliński, Dziedzic

Chyba to nawet wszyscy zdrowi zawodnicy z kadry (poza bramkarzami).
Zgadzam się, ale obstawiam że na środek i tak wejdzie Mikulec albo Jaroch, ew. Kutwa. "Martwe dusze", czyli piłkarze teoretycznie w na ławce i w kadrze, ale w praktyce poza nią to od lat patologia Wisły.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.08.2024 o godz. 16:55.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując