|
Zdanie o tanich Hiszpanach było oczywiście moim (może kiepskim) żartem.
Co do premii od UEFA parokrotnie był tu wklejany link w którym było napisane: 150 albo 175 tys euro za każdą rundę. Ale jeśli masz pewne informacje, że tj. więcej i będziemy już coś dostawać od UEFA to oczywiście bardzo się na te przelewy cieszę.
|