doktor granat napisał(a):

Ale odeszli tani Hiszpanie, okazje i Omrani za 2 tys. euro więc za wiele nie oszczędziliśmy. A Ratonowi trzeba było jeszcze dopłacić żeby poszedł precz.
Te potencjalne 375 tys euro to była informacja, że UEFA blokuje nam na rzecz Mandziary wypłaty do wysokości 800 tys euro (?). Jeśliby to było prawdą to za mecze z trnavą i jak optymistycznie patrzysz z kimś następnym dostaniemy od UEFA zero. Bo 4 rundy x 175 tys euro to dopiero 700 tys. Zarobimy tylko za dzień (dni?) meczowy (-e).
Pomijając to, że po przepaści różnicy poziomów jaką zobaczyłem w meczu z rapidem w dwumeczu z trnavą także nie uważam nas za faworyta, ale zapewne wszyscy będziemy w tym temacie dużo mądrzejsi w czwartek wieczorem.
|
Bzdura. Za 1,2, 3 rundę mamy pewne 1.075 mln euro. Zablokowane ma być podobno ok 800k (choć może trochę mniej).
Te 375k euro to kwota o jaką walczymy z Trnawa.
Z tymi tanimi Hiszpanami to bym się tak nie rozpędzał. To bajki Markusowe. Gdzie by jakikolwiek Hiszpan tu grał za 5k euro? Ludzie. Goku miał u nas czołowy kontrakt.