Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 03.08.2024, 12:11
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, po coś ten Skrobanski trenował cały obóz. Może właśnie po to by nie osłabiać dwóch czy trzech pozycji by tylko na siłę nie wystawić Skrobanskiego. Jak w tym meczu nie zagra to może w ogóle nie trzymajmy go jako członka 1 drużyny. Bo i po co? I westujjy w kogoś kogo widzi trener.

Skład jaki się w zasadzie sam klaruje:

Cziczkan - Jaroch, Uryga, Skrobanski, Mikulec - Baena, Kiakos, Gogół, Sukiennicki, Kiss - Rodado

Z ławki Starzynski, Kutwa, Duarte, Zwoliński, Dziedzic

Chyba to nawet wszyscy zdrowi zawodnicy z kadry (poza bramkarzami).
Mądrego to i warto posłuchać (poczytać)
Odpowiedz cytując