|
Skoro przedluzalismy połamańcow na początku sezonu to skąd zdziwienie że kadra będzie węższa niż w zeszłym sezonie?
Oczywiście jutro ze Zniczem Skrobanski czy Kutwa być może nas oczarują (czego im życzę), ale raczej kolejne kroki są bardzo przewidywalne.
Plus nawet nie liczny że że w najblizszych tygodniach nie będzie żadnych nowych kontuzji - bo na pewno będą.
|