Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95434
Stary 03.08.2024, 09:38
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Wszystko fajnie -kolejne transfery, jestem za tylko skąd kasa na to?
A potem skąd weźmie pieniądze żeby płacić pensję temu całemu towarzystwu?
Klub to zapowiada, więc wiedza lepiej czy ich na to stać. Obstawiam że jednak uda się przejść Trnave i jeszcze z pucharów wpadnie 375k euro. Nie chce mi się też liczyć, ale wciąż więcej kontraktów zeszło niż wpadło

Ściągnięcie ŚO i jakiegoś napastnika do rotacji to obowiązek jeśli nie chcemy grać juniorami (A sluchajac Moskala raczej nie chce).
Odpowiedz cytując