doktor granat napisał(a):

Wszystko fajnie -kolejne transfery, jestem za tylko skąd kasa na to?
A potem skąd weźmie pieniądze żeby płacić pensję temu całemu towarzystwu?
|
Klub to zapowiada, więc wiedza lepiej czy ich na to stać. Obstawiam że jednak uda się przejść Trnave i jeszcze z pucharów wpadnie 375k euro. Nie chce mi się też liczyć, ale wciąż więcej kontraktów zeszło niż wpadło
Ściągnięcie ŚO i jakiegoś napastnika do rotacji to obowiązek jeśli nie chcemy grać juniorami (A sluchajac Moskala raczej nie chce).