Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 02.08.2024, 21:36
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Niech się Kazek poważnie zastanowi nad tym ustawieniem , bo to w ogóle nie funkcjonuje gdy na placu są obaj Rodado i Zwolińskim

Acha , i ja bym nie kombinował z przesuwaniem jakiś bocznych obrońców na środek , jest Skrobański , jest stoperem , to niech się ogrywa także w meczach o stawkę.
Dokładnie, po coś ten Skrobanski trenował cały obóz. Może właśnie po to by nie osłabiać dwóch czy trzech pozycji by tylko na siłę nie wystawić Skrobanskiego. Jak w tym meczu nie zagra to może w ogóle nie trzymajmy go jako członka 1 drużyny. Bo i po co? I stawiamy na kogoś kogo widzi trener.

Skład jaki się w zasadzie sam klaruje:

Cziczkan - Jaroch, Uryga, Skrobanski, Mikulec - Baena, Kiakos, Gogół, Sukiennicki, Kiss - Rodado

Z ławki Starzynski, Kutwa, Duarte, Zwoliński, Dziedzic

Chyba to nawet wszyscy zdrowi zawodnicy z kadry (poza bramkarzami).
Ostatnio edytowane przez Karherop : 03.08.2024 o godz. 12:56.
Odpowiedz cytując