AS82 napisał(a):

Niech się Kazek poważnie zastanowi nad tym ustawieniem , bo to w ogóle nie funkcjonuje gdy na placu są obaj Rodado i Zwolińskim 
Acha , i ja bym nie kombinował z przesuwaniem jakiś bocznych obrońców na środek , jest Skrobański , jest stoperem , to niech się ogrywa także w meczach o stawkę.
|
Dokładnie, po coś ten Skrobanski trenował cały obóz. Może właśnie po to by nie osłabiać dwóch czy trzech pozycji by tylko na siłę nie wystawić Skrobanskiego. Jak w tym meczu nie zagra to może w ogóle nie trzymajmy go jako członka 1 drużyny. Bo i po co? I stawiamy na kogoś kogo widzi trener.
Skład jaki się w zasadzie sam klaruje:
Cziczkan - Jaroch, Uryga, Skrobanski, Mikulec - Baena, Kiakos, Gogół, Sukiennicki, Kiss - Rodado
Z ławki Starzynski, Kutwa, Duarte, Zwoliński, Dziedzic
Chyba to nawet wszyscy zdrowi zawodnicy z kadry (poza bramkarzami).