Szneka napisał(a):

|
Ciekawe czy mamy kogoś na oku na pozycjach wymagających wzmocnienia na już? środkowy obrońca, prawy obrońca i ofenswny pomocnik potrzebni pilnie. Ktoś z kolegów pisał , że Igbekeme wolny. Może jego?
|
Obstawiam że teraz pewne tematy przyspiesza, szczególnie w kwestii ŚO który nie był już planowany, ale na pewno pewne nazwiska Basha z JK mieli na listach.
Szukamy PO? A skąd taki przeciek? Już to JK powiedział że nie stać nas aby mieć 3 piłkarzy na jedną pozycję.
Uważam że sierpień będziemy mieć mocno dramatyczny, jeśli chodzi o punktowanie w 1 lidze i będzie ostre zaglądanie do kieszeni i jeszcze nawet 4 transfery.
Środkowy obrońca, dwóch ludzi do środka i napastnik - tak typuje.