Niech się Kazek poważnie zastanowi nad tym ustawieniem , bo to w ogóle nie funkcjonuje gdy na placu są obaj Rodado i Zwolińskim
Acha , i ja bym nie kombinował z przesuwaniem jakiś bocznych obrońców na środek , jest Skrobański , jest stoperem , to niech się ogrywa także w meczach o stawkę.