Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 02.08.2024, 18:10
Niech się Kazek poważnie zastanowi nad tym ustawieniem , bo to w ogóle nie funkcjonuje gdy na placu są obaj Rodado i Zwolińskim

Acha , i ja bym nie kombinował z przesuwaniem jakiś bocznych obrońców na środek , jest Skrobański , jest stoperem , to niech się ogrywa także w meczach o stawkę.
Ostatnio edytowane przez AS82 : 02.08.2024 o godz. 19:31.
Odpowiedz cytując