Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 02.08.2024, 15:21
To na swój sposób smutne, żeby podchodzić do życia tak jak ty.

Piłkarze to tylko ludzie. Zimny prysznic często działa na ludzi mobilizująco. Ja nie wątpię, że oni będą się starać - tyle, że może zabraknąć sił i umiejętności - to dla mnie oczywiste.

Zestawienie obrony mnie też nie rusza, bo często ludzie wrzuceni na głęboką wodę grają mniej nonszalancko i eksperymentalna defensywa nie raz przez to działa lepiej niż tradycyjna. Oczywiście mówimy o pojedynczych meczach.

Jeżeli nasi nie umrą kondycyjnie to powinniśmy ze Zniczem głównie prowadzić grę. Na pewno nie stoimy na straconej pozycji. Kursy bukmacherskie to potwierdzają. Także płacz off i jedziemy dalej.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 02.08.2024 o godz. 15:25.
Odpowiedz cytując