s1mone napisał(a):

|
Na pewno chłopaki będą chcieli szybko zmazać plamę. Tu upatruję naszej szansy, bo my nijak nie mamy kadry do gry co 3 dni. Zobaczymy.
|
To na swój sposób urocze, po tych wszystkich latach nadal wierzyć w takie rzeczy...
Moim zdaniem rywal może się okazać zbyt mocny/zmotywowany, do tego puchary siedzą w głowie, krzywe boisko i zły sędzia.
Będzie ciężko.
Bo w to że tam którykolwiek poza Rodado, Carbo i Dudą ma jakiś wstyd i ambicję to ja nie wierzę.