Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 02.08.2024, 14:57
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Na pewno chłopaki będą chcieli szybko zmazać plamę. Tu upatruję naszej szansy, bo my nijak nie mamy kadry do gry co 3 dni. Zobaczymy.
To na swój sposób urocze, po tych wszystkich latach nadal wierzyć w takie rzeczy...

Moim zdaniem rywal może się okazać zbyt mocny/zmotywowany, do tego puchary siedzą w głowie, krzywe boisko i zły sędzia.
Będzie ciężko.

Bo w to że tam którykolwiek poza Rodado, Carbo i Dudą ma jakiś wstyd i ambicję to ja nie wierzę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.08.2024 o godz. 15:00.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując