Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 02.08.2024, 14:41
Markusik teraz popłynął z Jaliensami i Lameyami

Tamta Wisła składająca się z twoich lameyków i jaliensików zaliczyła najgorszy wynik w lidze w historii w erze Bogusława Cupiała. Tak bardzo tragiczny, że Cupiał sobie darował dalsze łożenie na klub po tamtym sezonie i już tylko wydawał tyle ile musiał, aby klub miał jakąkolwiek płynność.
Cupiał wyłożył na zaciąg Stana Valcxa rekordowe pieniądze i wtopił je z kretesem. Wpakował w emerytów, których nie dało się sprzedać z zyskiem i którzy nie dali mu upragnionej Ligi Mistrzów. W dodatku skompromitowali się w lidze. Także nie przypominaj mi tego wieśniackiego Hapoelu, bo dużo bliżej LM byliśmy w Atenach. Tam grali głównie Polacy, kadra była perspektywiczna, nie przepłacona. Różnica była taka, że w Atenach przekręcił nas sędzia, bo byliśmy zdecydowanie lepsi, a z Hapoelem byliśmy po prostu słabsi. To, że przez długą część meczu byliśmy 1 nogą w LM to było jedynie pokłosie masowego pudłowania przez Hapoel w dogodnych sytuacjach. Gol w końcówce to nie było żadne 'jak to tak?' tylko 'expected i well deserved'.


Generalnie dawałeś Rude czas to teraz weź się stul na jakiś czas i daj Moskalowi popracować, a nie co mecz narzekasz i rzucasz jakimiś zagranicznymi nazwiskami wyciągniętymi z tyłka, które niejako mają nam coś udowodnić. Jak na razie i tak są wyniki ponad stan, bo klub z drugiego poziomu rozgrywkowego teoretycznie powinien odpaść już w 1 meczu z europejskich pucharów. W lidze mamy remisik w próbie generalnej i nic więcej. Żadnego materiału porównawczego, żadnej próby reprezentatywnej na tle twoich ukochanych Hiszpanów. Wyhamuj trochę z tą twoją demagogią, bo będziesz musiał zaraz wszystko odszczekiwać, jeśli zajmiemy wyższe miejsce w lidze, co jest całkiem prawdopodobne.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 02.08.2024 o godz. 14:50.
Odpowiedz cytując