Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 02.08.2024, 12:05
Cytat:
Jaroch - Uryga - Kutwa - Mikulec to brzmi jak zestawienie RKS HUWDU
To by była obrona w sam raz... na III ligę, gdzie grają rezerwy. Jak można było doprowadzić do tego, że linia obrony tak wygląda, to ja nie wiem. Ale pisałem jakiś czas temu:

Cytat:
status Wisły odkąd Trio (teraz Duo) przejęło klub:
- Średniak esy
- Słabeusz esy
- Spadkowicz esy
- Przyzwoity klub 1 ligi
- Średniak 1 ligi

Jest w tym regularność, nie ma miejsca na przypadek, także można z dużą dozą prawdopodobieństwa obstawić, gdzie będziemy za rok.
Wszystko wskazuje na to, że w tym sezonie czeka nas emocjonująca walka o utrzymanie w 1 lidze. Obrona już gotowa
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując