Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 02.08.2024, 10:12
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Mamy to wygrać, nie obchodzą mnie bzdury, że rozbici, że zmęczeni. Młodzi, wytrenowani ludzie, szósty mecz sezonu, mają dać radę. Inaczej będę miał podejrzenie, że ze średniaka stajemy się ogonem ligi.
Średniakiem to byliśmy sezon temu, każdy kto śledzi poczynania tego klubu od kilku lat i nie należy do sekty królewskiego wiedział, że w tym roku będziemy się bić o utrzymanie. Ja nie jestem niczym zaskoczony
Odpowiedz cytując