doktor granat napisał(a):

|
Mamy to wygrać, nie obchodzą mnie bzdury, że rozbici, że zmęczeni. Młodzi, wytrenowani ludzie, szósty mecz sezonu, mają dać radę. Inaczej będę miał podejrzenie, że ze średniaka stajemy się ogonem ligi.
|
Średniakiem to byliśmy sezon temu, każdy kto śledzi poczynania tego klubu od kilku lat i nie należy do sekty królewskiego wiedział, że w tym roku będziemy się bić o utrzymanie. Ja nie jestem niczym zaskoczony
