sevenheaven napisał(a):

|
najlepsze jest to, że każdy z tych graczy nie powinien grać w Wiśle, bo wszyscy są słabi jak siki weża.. z czym do ekstraklasy? a oni mają jeszcze zagrać wszyscy razem.. przecież oni wszyscy razem wzięci nie mają 0,5 punktu techniki
|
A nasi jeszcze przedłużają kolejnego parodystę - Łasickiego, do tego z kontuzją.