Maine_Coon napisał(a):

Cudowna obrona złożona z parodystów ; )
Jaroch - Uryga - Kutwa - Mikulec to brzmi jak zestawienie RKS HUWDU
|
najlepsze jest to, że każdy z tych graczy nie powinien grać w Wiśle, bo wszyscy są słabi jak siki weża.. z czym do ekstraklasy? a oni mają jeszcze zagrać wszyscy razem.. przecież oni wszyscy razem wzięci nie mają 0,5 punktu techniki