|
Gdyście mogli zamiast przedłużenia Rodado sprzedać go i pozyskać, środkowego obrońcę, środkowego pomocnika i napastnika na poziomie I-ligowym wyższym, to co byście wybrali?
Nie zrozumcie mnie źle, cieszę się z tego przedłużenia. Ale skoro się na nie zdecydowaliśmy, to teraz muszą za tym iść kolejne transfery. Inaczej nie zdecydowalibyśmy się, prawda?
|