Jagul napisał(a):

Ta laga na Majewskiego to wcale nie jest taki głupi pomysł.
My gramy wysoko i mamy kołki bez zwrotności w obronie, więc ma to sens.
Już w tamtym sezonie Uryga dał próbkę możliwości motorycznych w meczu ze Zniczem.
|
Może i nie głupi, ale nic więcej Ci nie napiszę bo byłem w stanie oglądnąć tylko 20 minut meczu Polonia Znicz
i to w dwóch 10 minutowych blokach
bo tego się nie da oglądać
bramka dla Znicza wpadła po kornerze i centrze Majewskiego
nie wiem w jakim on jest stanie fizycznym czy wytrzymuje całe mecze, sądząc po tym, że gol wpadł w okolicy 90 min.
chyba wytrzymuje...