Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 02.08.2024, 09:09
emjot napisał(a):Wyświetl post
Znicz jest żałosny
laga na Majewskiego, stare fragmenty Majewskiego
wybijanka

pytanie jak bardzo żałośni jesteśmy my po laniu w Wiedniu
i pytanie nr 2 czy te dwa "darmowe" skrzydlaki są zatwierdzone do gry i czy mają kondycji choć na 30 minut.
Na nas wystarczy, dokładając do tego jeszcze jakiegoś drewniaka na środku obrony to nie dość, że z nami wygrają to jeszcze pewnie kolejny stoper wyleci z czerwem. Może Alan?
Odpowiedz cytując