Stelio napisał(a):

Znicz dostanie drużynę:
1. Zgwałconą piłkarsko.
2. Zmęczoną.
3. Najprawdopodobniej z juniorem na stoperze.
Imo Znicz będzie prowadzić grę i będzie drużyną dominującą w tym meczu. Jeśli pruszkowianie tego nie wygrają do będę mocno zdziwiony. Szczególnie, że mają dobre otwarcie sezonu co pokazali z Polonią z Ruchem.
No ale tak to jest jak się spotyka ligowy średniak z drużyną która będzie bronić się przed spadkiem, punktów to my musimy szukać z zespołami na naszym poziomie tzn. Pogonią Siedlce czy Stalą Stalowa Wola.
|
Znicz jest żałosny
laga na Majewskiego, stare fragmenty Majewskiego
wybijanka
pytanie jak bardzo żałośni jesteśmy my po laniu w Wiedniu
i pytanie nr 2 czy te dwa "darmowe" skrzydlaki są zatwierdzone do gry i czy mają kondycji choć na 30 minut.