Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 02.08.2024, 08:32
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Chciałoby sie napisac, że jak nie wygraja w Pruszkowie to niech odpadają z LKE bo nie ma sensu grać na dwóch frontach.
Ale, czy to coś zmieni? Jeśli nie potrafią wygrać w Polonią u siebi, w Pruszkowie ze zniczem to nawet bez gry w pucharach nie dadzą rady Arce czy Ruchowi.
Jedynie co ich moze motywowac teraz to przeprosić kibiców będących w Wiedniu i zapierdalać w pruszkowie po jak najwyższy wynik, oczywiście zwycięski
A no to zawsze działało XDDDDDDDDDDD`

Ile to już razy mieli po w.......u Z A P I E R D A L A Ć żeby udobruchać kibiców XDD Z Lechią po kompromitacji w Sosnowcu? W Katowicach po kompromitacji z Lechią? A może znowu z Termalicą po kompromitacji w Katowicach? XD

A wiem kiedy! Po żenującej porażce z Chrobrym Głogów, tydzień później się zrehabilitowali i przegrali 1:3 z Motorem Lublin... a nie, czekaj XD
Odpowiedz cytując