Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 01.08.2024, 20:30
Jaroch, Uryga, Mikulec, Sapała... goście nie nadają się do 1 ligi polskiej, a tutaj chciano nimi podbijać Ligę Europy Jak to jest, że pozbyliśmy się wagonu szrotu, a ciągle mamy go pełno? Ile my faktycznie mamy piłkarzy z umiejętnościami na choćby dolną połówkę ekstraklasy? Pięciu? Mniej?

Kogoś dalej dziwi, że ściągamy gości na poziomie dolnej 1 ligi i nie możemy z awansować do esy? A niby jak? Kim?
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując