Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 01.08.2024, 18:50
nero napisał(a):Wyświetl post
Tak naprawdę kluby wypisują te oświadczenia bo tak chcą kibice danego klubu, pisząc inaczej to co się dzieje nie decyduje klub tylko jego kibice czy to nie wpisuje się w jakaś patologię, którą Jadczak by sobie mógł rozkręcić na potrzeby swojej atencji?
Widzisz, Wisła to marka i podpięcie pod nią czegokolwiek to kilkunastokrotny wzrost zasięgów. Patrz "afera Komara", gdzie kretyn pobił dzieciaka na wiejskim festynie a Jadczak pisał o zamachu kibiców Wisły. Nie od dziś jak trzeba napisać o jakimś klubiku, to szuka się w archiwum zdjęcia z meczu z Wisłą.

A taki Znicz - kogo on obchodzi? Tak serio, bez szydery - ile osób w Polsce kojarzy że takie coś w ogóle istnieje?
Nie dość żeby o tym pisać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując