nero napisał(a):

|
Tak naprawdę kluby wypisują te oświadczenia bo tak chcą kibice danego klubu, pisząc inaczej to co się dzieje nie decyduje klub tylko jego kibice czy to nie wpisuje się w jakaś patologię, którą Jadczak by sobie mógł rozkręcić na potrzeby swojej atencji?
|
Widzisz, Wisła to marka i podpięcie pod nią czegokolwiek to kilkunastokrotny wzrost zasięgów. Patrz "afera Komara", gdzie kretyn pobił dzieciaka na wiejskim festynie a Jadczak pisał o zamachu kibiców Wisły. Nie od dziś jak trzeba napisać o jakimś klubiku, to szuka się w archiwum zdjęcia z meczu z Wisłą.
A taki Znicz - kogo on obchodzi? Tak serio, bez szydery - ile osób w Polsce kojarzy że takie coś w ogóle istnieje?
Nie dość żeby o tym pisać.