Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 01.08.2024, 14:46
To jest jawna dyskryminacja i dziwie się, że nikt nie uderzy gdzieś wyżej do polityków.. aktualnie tyle się mówi o równości, a tutaj mamy dodatkowo wypaczacie wyników sportowych, bo nikt nie wmówi mi, że nie ma to wpływu na drużynę.. weźmy na przykład taki pierwszy sezon, gdzie często było nas więcej niż miejscowych
Odpowiedz cytując