|
Kulesza walnie w stół tylko jak zobaczy przed sobą pusty kieliszek.
Jeśli chodzi o mecz to nie spodziewam się ciężkiej przeprawy. My tradycyjnie "zmęczeni" po pucharach, a rywal na pewno wyjdzie podwójnie zmotywowany.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
|