|
Takie kluby nie powinny występować na poziomie centralnym ,maks to A-klasa.Nie rozumiem po co jest proces licencyjny skoro kluby nie są w stanie zapewnić bezpieczeństwa na meczu ,kibicom którzy są uprawnieni do uczestnictwa w tymże meczu. Jeżeli już są jakieś poważne problemy z bezpieczeństwem,to taki mecz powinien odbyć się bez udziału publiczności zarówno że strony gospodarza jak i gości.W innym wypadku karne relegowanie za złamanie procesu licencyjnego.
|