Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#181
Stary 01.08.2024, 11:35
Markusik, twoja wizja hiszpańskiej Wisły im. Alvaro Ratona skompromitowała się ostatecznie na wiosnę.

Zaskroniec pod przymusem podjął spóźnione decyzje o zakończeniu tego burdelu.

Kończ waść, wstydu oszczędź.

A twoich bredni o polityce nawet nie wypada komentować, zwłaszcza po tym co się w Polsce wyprawiało przez osiem lat 2015-2023.

Czasy PRL-u były nam narzucone przez tych, którzy oddali nas w ręce Stalina na skutek decyzji podjętych na podstawie losów drugiej wojny światowej.

Co my mogliśmy zrobić jako malutcy?

I tak skończyliśmy o wiele lepiej niż Ukraina, Białoruś, itp.

Urban zrobił dużo dobrego po 1989 r. w kontekście walki z pedofilią w kościele, ale jak wiadomo to temat tabu.

A tymczasem poczytaj sobie o najbardziej skompromitowanym Jędraszewskim, który za tuszowanie pedofila Paetza był nagradzany kolejnymi awansami.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 01.08.2024 o godz. 11:38.
Odpowiedz cytując