krysztal napisał(a):

Ja to pękam ze śmiechu jak po raz 3578 ktoś ma pretensje o to że inne zespoły szukają sposobu żeby z nami wygrać.
A co do tego innego cennika...no cóż wystarczy przestawić wajchę z zaciągu zagranicznego na rodzimy i nagle nie ma problemu z podpisaniem kilku Polaków.Chyba że zakładasz że Resovia,Raków czy SSW nie wiedziały z kim negocjują.
|
To w sumie nie jest wszystko takie proste, bo staramy się grać inaczej niż większość klubów w Polsce i potrzebujemy w związku z tym piłkarzy o trochę innych cechach. Problem polega na tym, że nasz kraj produkuje takich piłkarzy w ilościach homeopatycznych, wiec jeśli już jacyś się trafiają, szybko lądują za granicą albo w lepszych klubach. W dodatku konkretnie kosztują. Liczyłem, że coś się zmieni za Moskala i zejdziemy na ziemię, ale on również chce grać ładną dla oka, ofensywną piłkę, co bardzo źle rokuje na ten sezon.