Markus napisał(a):

Na zlecenie to mogą tu jedynie pisać takie Koaliczki, by regularnie kompromitować kibiców Wisły, bo nikt zdrowy na umyśle nie jest aż tak jebnięty, żeby z własnej woli gloryfikować komunizm, sławić Jerzego Urbana, czy opowiadać bajki, że PiS planuje z Putinem wysadzić stadion przy Reymonta - wzbudzając entuzjazm i poklask takich Jaguliczków. Można tylko się zastanawiać, kto jest większym idiotą: ten kto pisze takie rzeczy, czy ten kto bije mu brawo i za nim idzie lub go broni?
|
Z miłą chęcią poczytam dowody jak to bronię wpisów KOALIKA na wyżej wymienione tematy

Jak rozumiem jest to kolejny element Twoich niezbyt śmiesznych żartów.
Chyba, że kolejny raz rzucasz tezy bez pokrycia w rzeczywistości czy choćby ich sprawdzenia.